Your browser does not support JavaScript!

VikiZai Photography

Dalintis
Persiųsti


Nuo pat vaikystės labai mėgau vartyti šeimos albumus. Dažnai susėsdavę visa šeima (ji yra gan nemaža) prie židinio išgirsdavome įvairiausių istorijų, lydymų fotografijomis. Tie momentai yra neįkainojami ir tikiu, jog susirinkus visai šeimai, mes neapleisime šių tradicijų. Kiekvienais laimės, džiaugsmo, o kartais ir liūdėsio momentais mes svajojame sustabdyti laiką, kad kuo ilgiau pajausti tas emocijas. Apie tai svajojau ir aš tikrai ne vieną kartą!

Likimas susiklostė taip, jog aš visai netikėtai susipažinau su pačia Fotografija. Aš supratau, jog tai buvo atsakas į mano didelį norą. Fotografija atvėrė man akis į mane supantį pasaulį, atrodė, jog praregėjau. Ji davė man tai, ko troškau - galimybę sustabdyti laiką, tą akimirką, kurią norėsis prisiminti ilgam! Tuomet aš supratau, jog fotografija - mano gyvenimas ir visada liks didžiaja jo dalimi.

Mūsų fotografija - akimirka laike, pripildyta istorijos bei jausmo. Ji tarytum dokumentinis filmas, kurio metu galėsite viską pajusti vėl ir vėl. Visa tai - prisiminimai, kurie išliks amžinai.

Kviečiu puodeliui kavos ir papasakosime apie save plačiau!


Reklama

Kontaktai

6 metai(ų) patirtis

Miestas Visa Lietuva

Kaina 900 EUR

Taikoma nuolaida VII-III 10 %

Adresas

Kalvarijų g. 170, Vilnius


Siųsti užklausą